תמיד מקצועי, תמיד בזמן!

טכנאי מזגנים בכירים

פתיחת קריאה!

נזילת מים במזגן מיני מרכזי 

כשאתם זקוקים לטכנאי שיטפל בנזילת מים במזגן מיני מרכזי- טכנאי אולימפוס הם הכתובת עבורכם- טיפול יסודי בכל סוגי המזגנים מהחברות המובילות: אלקטרה, תדיראן, טורנדו, פמילי, מיצובישי ועוד, בהגעה תוך שעה לבית הלקוח.

נזילת מים מזגן מיני מרכזי
נזילת מים מזגן מיני מרכזי

אחת התקלות הנפוצות ביותר במזגני מיני מרכזי היא טפטוף מים פתאומי מהמזגן. מזגן מיני מרכזי מטפטף עלול ליצור סכנה משמעותית לדירי הבית, שכן הוא בדרך כלל ממוקם בתוך התקרה לצד גופי תאורה שעלולים לספוג את המים וליצור קצר חשמלי.

בכתבה הנוכחית נפרט את הסיבות הנפוצות ביותר לנזילות מים במזגן מיני מרכזי, כיצד ניתן לטפל בתקלות והכי חשוב- כמה זה אמור לעלות לכם.

צינור ניקוז סתום

אחת הסיבות הנפוצות ביותר לטפטופי מים במזגני מיני מרכזיים היא סתימה בצינור הניקוז. במידה וצינור הניקוז נסתם, המים יגלשו אל תוך הבית.
כמה פעולות שיש לבצע בשלב הראשוני:

  • בדיקה ראשונית– לפני הכל, מומלץ מאוד לבדוק שהצינור אינו מקופל , קשור או שנמצא עליו חפץ כבד שמפריע למעבר סדיר של מים.
  • בדיקה של תעלת הניקוז– אם לאחר ביצוע הבדיקה הכל תקין, זה הזמן לקרוא לטכנאי. וודאו שטכנאי המזגנים בודק את תעלת הניקוז של המזגן. במידה והיא סתומה, תזדקקו לניקוי עמוק יותר.

 

טיפים לטיפול בנזילה – וידאו הסברה

כמה עולה תיקון נזילת מים במזגן מיני מרכזי?

במידה ונתקלתם בתקלה מעין זו, אנו ממליצים שבעל מקצוע יטפל בבעיה. טכנאי מזגנים מנוסה יכול לפתוח בקלות את החסימה בעלות של 250-300 ₪. במידה והנזילה בה נתקלתם נובעת מסתימה באמבטיית הניקוז של המזגן המיני מרכזי, עלות העבודה עשויה להתייקר במאות שקלים נוספים.

למחירון תיקון מזגנים אולימפוס המלא לשנת 2023 

מחסור בגז

מחסור בגז במזגן המיני מרכזי גורם להיווצרות קרח בסוללה הפנימית של המזגן (המאייד). לאחר שהקרח מפשיר, תגלו טפטוף מן המזגן שלכם הישר אל תוך הבית.

מה ניתן לעשות?

  • דליפה קטנה– אם מדובר בדליפת גז קטנה, ניתן להזמין טכנאי מזגנים מיני מרכזי שימלא את הגז החסר, ויאפשר למזגן לפעול באופן תקין למשך כמה חודשים.
  • דליפה משמועתית יותר– אם גיליתם שחסר הרבה מאוד גז, אין טעם למלא גז בלי לברר מהו מקור הדליפה, שכן אחרת תצטרכו לשלם מדי כמה חודשים על מילוי הגז וגם על תיקון התקלה.

כמה זה עולה?

מילוי גז במזגן מיני מרכזי יגיע לכדי 700-800 ₪ בממוצע (זאת לעומת מזגן עילי רגיל שעלות תיקון הגז שבו תגיע לכדי 400-500 ₪). במידה ומדובר בתיקון דליפה משמעותית יותר, העלות עשויה להתייקר בכ20-30%.

הצטברות של לכלוך בפילטרים

סיבה נוספת שעשויה לגרום לנזילת מים במזגן מיני מרכזי, היא הצטברות לכלוך שעשויה לגרום לסתימה בצנרת.

מזגני מיני מרכזי עובדים בצורה רציפה עד להצטברות לכלוך, שמובילה בהמשך לתקלות נוספות:

  • ריח רע מהמזגן
  • התפתחות עובש בתעלות המיזוג עקב עודף מים ולחות
  • תפוקה חלשה יותר- אוורור בלבד במקום קירור למשל
  • ועד השבתה מוחלטת של המזגן

מה ניתן לעשות?

במקרה כזה, כל שתצטרכו לעשות הוא להזמין טכנאי מקצועי המומחה בתיקון תקלות במזגני מיני מרכזי, שיפתח את היחידה הפנימית של המזגן ויסיר ממנה את כל הלכלוך.
אם אתם רוצים לחסוך את הכסף, תוכלו לשלוף את הפילטרים ולנקות אותם במים, פעולה שמומלץ לבצע אחת לחודשיים בערך. אם ניקוי הפילטרים לא מועיל, זה הזמן לקרוא לטכנאי מזגנים מנוסה.

כמה זה עולה?

עלות ניקוי יסודי של היחידה הפנימית של המזגן נעה בין 350-500 ₪. בכדי להאריך את חיי המזגן, אנו ממליצים על ביצוע ניקוי יסודי על ידי טכנאי אחת לשנה.

שירות יסודי לתיקון תקלות במזגנים

נתקלתם בתקלה במזגן? אנו מזמינים אתכם להיעזר בטכנאי אולימפוס, המתמחים בתיקון כל סוגי המזגנים:
אלקטרה, תדיראן, LG, אלקו, מיצובישי, טורנדו, פמילי, ווירפול ,דייקין, מידאה ועוד.
להלן רשימה חלקית של הערים אליהם אנו מגיעים תוך שעה קלה מרגע הקריאה:

בכל מקרה של תקלה או בעיה במזגן המיני מרכזי, תוכלו לפנות אלינו בקלות ואנו נדאג לפתור את הבעיה במהירות.

Call Now Buttonלחצו כאן כדי להתקרר דילוג לתוכן