תמיד מקצועי, תמיד בזמן!

טכנאי מזגנים בכירים

פתיחת קריאה!

טכנאי מקרר טקה (Teka) לשירותכם

זקוקים לשירות תיקונים מקררים? מקרר Teka שברשותכם התקלקל? אצלנו תמצאו טכנאי מקררים טקה מוסמך, בתיקון כל סוגי התקלות ומתן אחריות בכל תיקון.
בנוסף מעניקים שירות עבור  החברות המובילות: תדיראן, סמסונג, LG, אמנה, בלומברג, אמקור ועוד.

כל שצריך לעשות הוא ליצור עמנו קשר, וטכנאי מקררים מוסמך בדרך אליכם!

 

אנחנו חיים בעולם טכנולוגי בו הקדמה משפיעה על כל האספקטים של חיינו. החידושים אינם פוסחים על תעשיית המקררים, אשר הולכת ומתפתחת ללא הפסק–מותגים רבים וחדשים נכנסים לשוק, וכל אחד מהם מציע לרוכש הממוצע אפשרויות רבות.

ללא ספק, יכולות המקררים כיום עולות בעשרות מונים על יכולות המקררים "מפעם", עם זאת, גם הפיצ'רים והמרכיבים החדשניים שהוכנסו למקררים המודרניים גורמים פעמים רבות לתקלות מסובכות ויקרות יותר לתיקון.
אם  ברשותכם מקרר מסוג טקה שהפסיק לקרר לפתע, בעקבות תקלה המדריך שלפניכם יסייע לכם להתמודד עם המצב בהצלחה.

כיצד פועל מקרר טקה ?

במקרר קיימת מערכת קירור הפועלת על פי העיקרון הבא: דרך צינורות, אשר מקוררים באמצעות גז, מוזרם אוויר וכך הוא מתקרר בעצמו ומקרר את תא המזון וההקפאה. במקררים חדשים כדוגמת סמסונג, טקה , תדיראן ועוד קיים גם כרטיס פיקוד אלקטרוני, אשר מאפשר לשלוט בעוצמת הקור במקרר בצורה שווה.

תיקון כרטיס הפיקוד האלקטרוני

כרטיס הפיקוד האלקטרוני הוא רכיב משמעותי, המשמש כמעין "מוח" עבור המקרר. הוא אולי הופך את המקרר הדיגיטאלי המודרני למשוכלל יותר, אך בה בעת  הופך את המקרר לרגיש יותר לתקלות וגם מעלה את מחיר התיקון של המקרר בצורה ניכרת, לעומת המקררים המכניים הישנים, שעלות החלפים בהם זולה. עלות החלפה של כרטיס פיקוד במקרר למשל יכולה לנוע בין כמה מאות שקלים לבין אלף ₪.

 Teka תקלות נפוצות במקררי   

אחת התקלות הנפוצות במקרר היא הצטברות של שכבת קרח, אשר מונע את מעבר האוויר הקר. למעשה, הסיבה לאי-הקירור נובעת מכך שהקרח מונע מהאוויר לזרום ולקרר את תא המזון. בפועל, שכבת קרח נוצרת כל הזמן. אך במצב תקין של המקרר, מערכת ההפשרה דואגת לחמם ולהפשיר את הקרח בכל מספר שעות, לפני שהוא מספיק להצטבר. כאשר יש תקלה במערכת ההפשרה – נוצר קרח. 

מקרר מרעיש – וידאו הדרכה

 

מתי לקנות מקרר חדש ומתי להזמין טכנאי מקרר טקה

לרוב, כאשר מתרחשת תקלה, אנחנו שואלים את עצמנו האם כדאי להשקיע בתיקונה, או לחליפין לקנות מוצר חדש. בכל האמור במקררים, כמעט ככלל, ברובם של המקרים כדאי לתקן, היות ולרוב עלות התיקון זולה בהרבה מעלות רכישת מקרר חדש. מלבד תקלות משמעותיות, כגון תקלה במנוע המקרר.  

 

ניקוי ותחזוקה נכונה של המקרר מאריכים את חייו

  • אין טכנאי מקררים שלא שמע תלונות כגון: "המקרר מרעיש" או " המקרר צורך הרבה חשמל". כמה צעדים פשוטים על מנת לשמור על המקרר:

  •  אל תעמיסו מזון רב מדי
  •  שמרו על פתחי האוורור פנויים ממוצרים.

  • הקפידו לנקות את רשת המקרר אחת לכמה זמן על מנת לאפשר למעבה של המקרר, אשר נמצא בתחתית או בגב המקרר ,לנשום, מבלי שיחדור לו אבק.

  • ניקוי ותחזוקה נכונה של המקרר יבטיחו שהמקרר לא יתחמם ויתאמץ יתר על המידה ויגרום לתקלות.. 

 

טכנאי מקררים מוסמך- צוות אולימפוס לשירותכם

כאשר אתם בחיפוש אחר איש מקצוע שיחזיר את מתקן הקירור הביתי או התעשייתי שלכם לפעולה תקינה, אתם בוודאי רוצים שהוא יהיה טכנאי מוסמך ואמין.
בחברת אולימפוס טכנאים מוסמכים, אשר עברו את כל ההדרכות וההסמכות הדרושות לביצוע כל סוגי התיקונים במקררים שונים מהמותגים המובילים כדוגמת טקה, סמסונג, תדריאן ועוד.
הטכנאים שלנו מגיעים לכל ערי המרכז על מנת לטפל בבעיה: רחובות, תל אביב, רמת גן, גבעתיים, רמת השרון, כפר סבא ועוד.

טכנאי המקררים שלנו מומחים בטיפול במקררים ובאפשרותם לזהות כל תקלה במקרר ביעילות ובמהירות.

Call Now Buttonלחצו כאן כדי להתקרר דילוג לתוכן