תמיד מקצועי, תמיד בזמן!

טכנאי מזגנים בכירים

פתיחת קריאה!

טכנאי מקרר האייר (Hair) לשירותכם

צוות אולימפוס ערוך ומזומן לספק שירות תיקון לכל סוגי המקררים:LG, סמסונג, אמקור, תדיראן, אמנה ועוד. לרשותכם טכנאי מקררים בכל רחבי הארץ: טכנאי מקררים בתל אביב, טכנאי מקררים בראשון לציון, טכנאי בבת ים, פתח תקווה, הרצליה וערים נוספות באזור המרכז. נשמח לעמוד לשירותכם!

טכנאי מקררים האייר
אולימפוס טכנאי מקרים האיירתקלות במוצרי חשמל נפוצות ונובעות בעיקר משימוש תכוף, בלאי או תפקוד לקוי. עם זאת, בכל הקשור למקרר חשמלי , הרי שמדובר במוצר אמין מאוד, אשר מתוכנן לעבוד שנים רבות ללא שום טיפול. עם זאת, לעיתים ניתן לראות מקררים בני עשרות שנים אשר מתפקדים היטב – מקררים שנבנו היטב ובתשומת לב, תוך מתן דגש רב על איכות הייצור ואמינות הפעולה, מתקלקלים לפתע. 

אז מה עושים אם המקרר לא מקרר? קבלו את המדריך השלם למקרר התקול!

 

תקלות נפוצות במקרר האייר

באם התרמוסטט מכוון לטמפרטורה הנכונה והמקרר לא עמוס מדי במוצרים, כנראה שמדובר בתקלה שמצריכה טיפול של טכנאי מקררים מקצועי.

בין התקלות הנפוצות שניתן למנות במקרר האייר (Hair): 

  • גומיות אטם שחוקות אשר מונעות קירור יאות מכיוון שאינן אוטמות את האוויר הקר
  •  כרטיס פיקוד דיגיטלי תקול הפוגע בתפקוד המקרר ויכול להשבית את פעילותו כליל
  • מחסור בגז
  • סתימה באחד מתאי הקירור 
  • הצטברות קרח הגורמת להתחממות במקום לקירור ועוד. 

מתי מזמינים טכנאי מקררים?

למרבית המקררים תקופת אחריות ארוכה, במהלכה חשוב מאוד להזמין אך ורק טכנאי מוסמך של החברה המספקת את האחריות. אם ברשותכם מקרר אשר אינו תחת אחריות החברה – מומלץ להזמין טכנאי המורשה לטפל ומוסמך לבצע החלפת חלקים במקרר מסוג זה.
אם ברשותכם מקרר מדגם  האייר, סמסונג, תדיראן או אחת מהחרות המובילות, שאינו מקרר, טכנאי מקצועי יוכל לאתר ולטפל בבעיה. בזמן ההזמנה רצוי לתאר את התקלה בפרוטרוט– כך יוכל הטכנאי לטפל בה במהירות גדולה וביעילות.

טיפים בנושא תיקון מקררים

מקרר הינו מוצר חשמלי בעל חשיבות קריטית לחיינו . הוא משמש אותנו לאורך זמן ובהתאמה נקנה בתדירות נמוכה, אחת לכמה שנים. לכן:

  • ההשקעה משתלמת- כדאי להשקיע מעט יותר ולקנות מקרר טוב ואמין אשר ישרת אתכם שנים רבות ללא תקלות – ההפרש במחיר, ביחס למספר השנים, הוא בטל בשישים. 
  • הזמינו טכנאי מקררים באופן מידי– כאשר מתרחשת תקלה, חשוב מאוד להזמין טכנאי מקצועי ומוסמך לתיקון תקלות מקררים באופן מידי. בין אם המקרר שלכם מתוצרת האייר, תדיראן או סמסונג, מקרר משפחתי ממוצע מכיל מזון ומצרכים בשווי של מאות שקלים, ומקרר שלא מקרר, משמעותו אובדן מוצרים והרבה מאוד עוגמת נפש. 

תיקון מקרר האייר עם טכנאי מקררים מוסמך

 

ניסיון רב שנים לצד היכרות מעמיקה עם השוק הישראלי וקהל הלקוחות הישראלי, הפכו אותנו למומחים בתיקון מקררים. ככאלו, אנו יודעים שאין דבר חשוב יותר ללקוחותינו  מאמינות ומקצועיות.

אנו מבינים את הצורך הזה ועל כן, חשוב לנו לענות עליו באופן מיטבי. אנחנו מספקים אחריות מלאה על החלפים ועל העבודה, ובכל מקרה של בעיה ממשיכים לתת לכם את השירות הטוב ביותר שיש מבחינת זמינות, מהירות תגובה ומקצועיות.    

בין אם אתם זקוקים לשירותי תיקון מקררים ביתיים ובין אם המקרר התעשייתי התקלקל – כל מה שאתם צריכים לעשות הוא ליצור עמנו קשר, ובתוך זמן קצר אחד מאנשי הצוות שלנו יעמוד לצידכם לטיפול בבעיה. חברתנו מעמידה לשירותם צוות טכנאי מקררים מקצועי ומיומן.  הטכנאים שלנו מוסמכים בטיפול במקררים מדגמי האייר, תדיראן, סמסונג ועוד רבים אחרים. 

נשמח לצרף אתכם לחוג לקוחותינו באזור המרכז, השרון והסביבה.

 

Call Now Buttonלחצו כאן כדי להתקרר דילוג לתוכן