טכנאי מזגנים אולימפוס

פתיחת קריאה!

טכנאי מזגנים בפתח תקווה עם מאות המלצות! – תיקון מזגנים בפתח תקווה.

שירותי תיקון מזגנים מקצועיים בפתח תקוה! טכנאי מזגנים בכיר באלקטרה (לשעבר) ,קבלן מיזוג אוויר ומוסמך עבור כל החברות המובילות! 

להזמנת טכנאי מזגנים בפתח תקווה חייגו למספר 6454177 – 050

טכנאי מזגנים בפתח תקווה מתקן מזגן
אברהם מור – תיקון מזגנים בפ"ת

לקוחותינו נהנים מכל היתרונות תחת קורת גג אחת:

 • 24/7 – אנו זמינים עבור לקוחותינו 24 שעות, 7 ימים בשבוע. אנו מבינים את הצורך החד שבשירותי תיקון מזגנים, ולכן מקפידים לספק את השירות ללא דיחוי.
 • יצאנו צדיקים – יצאנו צדיקים בזכות הידע המקצועי הנרחב שלנו, והיחס ההוגן כלפי לקוחותינו.
 • הגעה בתוך שעה – אם אתם זקוקים לטכנאי מזגנים בפתח תקווה, אנו נגיע אליכם בתוך שעה מרגע הפנייה.
 • טיפול בכל סוגי המזגנים – לא משנה איזה מזגן יש לכם, ישן או חדש, ולא משנה מאיזה יצרן הוא.

הכירו את סוגי המזגנים הקיימים ולהם (ועוד) אנו נותנים שירות

כדי לדעת איך להתייחס לכל מזגן, חשוב להכיר את סוגי המזגנים. יש היום סוגים חדשים העובדות עם מערכות מיחשוב ובקרה. עם זאת, כל עוד אתם פונים לבעל מקצוע איכותי בתחום המיזוג והקירור , אין סיבה להחליף את המזגן (כל עוד הוא עובד טוב) – אנו מבטיחים לכם יושרה באבחון התקלה.

בעל מקצוע איכותי ידע לעבוד עם כל סוגי המזגנים – טכנאי המזגנים שלנו עוברים השתלמויות בכל הטכנולוגיות החדשות בתחום המיזוג לכן, בחירת טכנאי המזגנים שלכם חייבת להיות ממוקדת.

לפניכם סוגי המזגנים הנפוצים ביותר:

 • מזגן מרכזי – מזגן מרכזי הוא מזגן הממוקם בדרך כלל על גג המבנה, בבית קיימת חציבה בקיר להעברת צינורות ושרשור עם  פתחים (לעיתים בתוך קירות גבס, הוא גם נחשב למזגן פופולרי (בעיקר בקרב מבנים בעלי חלל גדול). חוזק המזגן נקבע לפי כוחות הסוס ויש להתאים את כוח המזגן בהתאם לחלל החדר.
  נפח היחידה מתחיל מ 5 כוחות סוס ומעלה.
 • מזגן מפוצל (עילי) – מזגן מפוצל כשמו כן הוא, מדובר על מזגן שמורכב על הקיר ומחולק לשתי יחידות. היחידה הראשונה היא מחוץ לחדר והיחידה השניה בתוך החדר.זהו המזגן הנפוץ ביותר והוא קיים במגוון של נפחים וגדלים החל מ 1 כ"ס – ועד 3.5 כ"ס ליחידות הגדולות.

 •     מזגן VRF – מזגן VRF הוא מזגן חדש עם מערכת חדשה. המזגן יודע לשמור על טמפרטורה קבועה בחדר בהתאם לנפח האוויר וחיישן ייחודי שיכול לזהות את רמת הטמפרטורה בחדר.סוג זה נחשב לחסכוני מאוד כיוון שהוא לא עובד לאורך כל ההפעלה, אלא רק מתי שצריך להנמיך או להגביר את הטמפרטורה שקבעתם.
 • מזגן מיני מרכזי – אנחנו נראה לרוב מזגן מיני מרכזי במשרדים, בדירות חדשות וגדולות, בתי ספר וכן הלאה. מזגן מיני מרכזי חדש יגיע עם טכנולוגיית אינוורטר המתאימה לחיסכון באנרגיה.
  יש יחידה אחת שלמעשה מזרימה אוויר קר או חם לכל חללי הבית מתוך תעלות ייחודיות.
  במזגנים החדשים נמצא גם בקרת אוויר בכל החדרים.
 •   לטכנאים שלנו ידע וניסיון נרחבים ביותר בכל מערכות המיזוג, המאפשרים להם לפתור כל תקלה ללא דיחוי.

שירות תיקון המזגנים המהיר והיעיל בפתח תקוה – אולימפוס

אם אתם מתגוררים בעיר פתח תקווה, חשוב לכם לקבל שירות מטכנאי מזגנים המתגורר בקרבת מקום.

בצורה זו תוכלו לקבל שירות מהיר יותר. מעבר לזאת, במידה ותזדקקו לשירותיו החוזרים של הטכנאי, יהיה לו קל יותר לחזור ולספק לכם את השירות הדרוש.

מרכז השרות אולימפוס מספק אחריות על כל התיקונים שמבצע, ומספק ללקוחותיו שירות מהיר, לא רק בקריאה הראשונה, אלא גם בקריאות חוזרות.

תקלות נפוצות במזגנים

אז, מתי צריך לקרוא לבעל מקצוע? הסברים על כל תקלה נמצאים בהרחבה בכל קישור

לא תמיד אנחנו צריכים להזמין טכנאי מזגנים בפתח תקווה, לעיתים התקלה היא פשוטה יותר ממה שאנחנו מדמיינים. יש מספר דברים שאפשר לבדוק לפני שאנחנו מזמינים בעל מקצוע, ריכזנו לפניכם את הרשימה:

מזגן לא מוציא אווירכאשר יש לנו בעיה בכוח של המזגן, בין אם הוא לא מוציא אוויר בכלל ובין אם הוא עובד בצורה חלשה, הדבר הראשון שאנחנו צריכים לעשות הוא לבדוק את הפילטרים.

עליכם לפתוח את פתח המזגן, להוציא את הפילטרים ולנקות אותם. רצוי לנקות את הפילטרים בתור התחלה באופן יבש, להסיר את כל האבק. לאחר מכן, תוכלו לשטוף את הפילטרים ולהמתין עד לייבוש. ברגע בו הפילטרים יבשים, הכניסו אותם חזרה למזגן וודאו שהמזגן עובד כראוי. במקרה בו המזגן עדיין לא עובד כראוי, ייתכן ויש בעיה במנוע, הקבל או המנוע פן מאייד לא תקינים.

מזגן לא מחמםברוב המקרים תהיה תקלה טכנית, אך לפעמים הבעיה היא מאוד מינורית. לעיתים, כאשר מגיע החורף אנחנו שוכחים לעשות פעולה פשוטה – להעביר את המזגן דרך השלט מקור לחום. שימו לב, אם אתם מרגישים שהמזגן בכל זאת לא מחמם יכול להיות שגם גודל המזגן לא מתאים לגודל חלל החדר ולכן, לוקח למזגן יותר זמן לחמם את החדר. במקרים של תקלה טכנית, ייתכן שהבעיה נובעת מחוסר בגז או פילטרים מלוכלכים.

כרטיס פיקוד תקול – החלפת כרטיס – מערכות האינוורטר והמולטיאינוורטר החדשות , מערכות המיזוג המינימ רכזי ועוד עובדות כיום עם מחשב פנימי אשר מחשב את התפוקה הרצויה של עבודת המזגן בהתאם לטמפרטורה אותה אתה מכוונים.

לעיתים קיימת תקלה בכרטיס , אשר במהותו הוא אלקטרוני ומצריך תיקון במעבדה או החלפה במקרה של שריפה.

החלפת גז במזגן

על החלפת גז

במקרים בהם אתם צריכים להחליף גז, חשוב לקרוא לבעל מקצוע אמין ומקצועי. בהתאם לתיקון פרוטוקול התחייבה מדינת ישראל לעבור לשימוש בגז מזגנים R32 שהוא יותר ידידותי לסביבה. גז זה הוא יותר דליק ולכן, בחירה בבעל מקצוע מורשה היא חובה כאן. שימו לב שיש לטכנאי את הרישיון המתאים ולפחות תתנחמו בזה שגז מזגנים R32 הוא גם יותר ידידותי לסביבה וגם יותר זול.

טכנאי מזגנים מתקן מערכת גז

על חברת אולימפוס

חברת אולימפוס הינה חברה הנמצאת בתחום המזגנים כבר למעלה מ-20 שנה. כאשר אתם מחפשים טכנאי מזגנים בפתח תקווה תוכלו לפנות לחברת אולימפוס אשר עובדת במרכז הארץ וגם בפריסה ארצית.

צוות אולימפוס מורכב ממגוון רחב של מומחים בתחום המזגנים, התקנות מזגנים, תיקון מזגנים והתקנות משאבות חום. החברה עובדת עם כל החברות הגדולות ביותר בישראל:

חברת אולימפוס מעניקה שירותים לבתי עסק, משרדים, מסעדות, חנויות וללקוחות פרטיים.

תוכלו למצוא עוד מידע על חברת אולימפוס כאשר תחפשו ביקורות בגוגל ביזנס. החברה נמצאת עם למעלה מ-150 ביקורות חיוביות על שירות המזגנים שהיא מעניקה כבר 20 שנה.

החברה דוגלת בעבודה יסודית, נקייה ומקצועית. טכנאי מזגנים בפתח תקווה יהיה זמין לכם לכל שאלה ותקלה במחיר נוח לכל כיס. מחיר הזמנת טכנאי מזגנים בפתח תקווה הוא 292 ש"ח.

דילוג לתוכן